Pożegnanie Śp. Jerzego Tarzyńskiego

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Restauratorów i Hotelarzy
z wielkim smutkiem zawiadamia o odejściu naszego drogiego kolegi
Śp. Jerzego Tarzyńskiego
Zarząd PIGRiH informuje, że 18 lipca 2017 roku tj. wtorek odbędzie się pogrzeb w Mechowej powiat Pucki.
W kościele pw. Św Jakuba i Św.Mikołaja o godzinie 9.00 odmawiany będzie różaniec, a o 10.00 odprawiona msza święta po której nastąpi odprowadzenie zwłok na miejscowy cmentarz.

Szanowni Państwo z przykrością dowiedzieliśmy się o śmierci nestora jednego z założycieli Izby, pełniącego funkcję w Zarządzie Izby Jerzego Tarzyńskiego.
Był on nie tylko najbliższą osobą dla rodziny, lecz także naszym wspaniałym kolegą i przyjacielem. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. To człowiek historia tego regionu znany w środowisku restauratorów z poszanowania dla tradycji i kultury kaszubskiej. Wspierał niejedno działanie na rzecz potrzebujących, był doskonałym wychowawcą trudnej nauki zawodu kucharza dla młodych ludzi. Starsi Kaszubi będą pamiętać go jako Brodacza, a dawny pub pucki jako miejsce ważne dla historii regionu. Wszyscy go znali.
Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach i westchnienie u niejednego. Odszedł, a z nim ogromna wiedza, zdolności organizacyjne, doskonałość, z jakiej był znany w swym fachu, Choć już od kilku lat choroba odsunęła go od czynnych działań na rzecz naszej organizacji to i tak byliśmy z nim często informując radząc się naszymi codziennymi problemami. Bardzo nam przykro, prosimy przyjąć szczere kondolencje i wyrazy szacunku.
Śmierć to olbrzymi cios. Wy straciliście ukochanego…., a my bliskiego przyjaciela. Nie ma słów by opisać żal, jaki w tej chwili odczuwamy. Żonie, dzieciom wnukom rodzinie naszego kolegi składamy najszczersze kondolencje z powodu utraty męża taty dziadka.

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.

Prezes Piotr Dzik, Zarząd Izby, Koleżanki i Koledzy, Wiesława Niemiec, Pracownicy lokali z Polskiej Izby Gospodarczej Restauratorów i Hotelarzy.
Ps. Prezes Izby udziela bliższych informacji nt. delegacji i uczestnictwa w pogrzebie